Thumbnail image
Shall Roxy ERJAA03225-BTA3
27.73 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shall nga Roxy për femra, i përpunuar 199% nga mëndafshi shumë i këndshëm për përdorim. Ky shall posedon dizajn unik me shumë vija me ngjyrë të kaltërt dhe të bardhë të dekoruara në fund me theka. Shalli posedon formë drejtkëndëshe me përmbajtje të logos në pllakë metalike. Shumë i bukur dhe komod.

Cilësitë

Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Gjinia Femra
Materiali Fije mëndafshi
Sezona Pranverë - Verë 17
Lartësia 200 cm
Gjerësia 100 cm
GTIN 3613372393280
Kodi i produktit mRX1284

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen