Thumbnail image
Shall dimri CAPU, me ngjyrë kafe, 2710-D
8.64 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shallë dimri nga marka Capu, me një material 70% akril dhe 30% lesh, me një model të thurur dhe dizajn praktik. Një aksesorë thelbësore për veshjen tuaj gjatë dimrit është shalli Capu. Gjatësia e shallit është 68 cm.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Materiali Lesh
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
GTIN 8482352722
Kodi i produktit mCP0392

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen