Thumbnail image
Shall Carlo Romani LS-F.3
3.98 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shall modern për femra, i punuar 100% nga poliestri me dizajn unik dhe prerje asimetrike. I punuar nga material i këndshëm ndaj lëkurës.

Cilësitë

Prodhuesi Carlo Romani
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Materiali Poliestër
Përmasat 85 cm
Lartësia 145 cm
Modeli Me pika
GTIN 8482354822
Kodi i produktit mCM0092

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen