Thumbnail image
Sfungjer për fytyrë Avon
7.72 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sfungjeri për fytyrë butësisht heq qelizat e ngordhura, pastron poret, eliminon pikat e zeza si dhe rikthen pamjen e shëndetshme të lëkurës. Mbajeni sfungjerin për 3 minuta në ujë të ngrohtë pastaj masazhojeni lëkurën. Ideale për pastrimin e grimit.

Cilësitë

Prodhuesi Avon
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Pajisje ndihmëse
GTIN 8482355219
Kodi i produktit kAV30049XX

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen