Thumbnail image
Sferë robotike Sphero mini, rozë
75.50 € 89.50 € (-16%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sphero nis revolucionin e lojrave të vitit 2010 duke krijuar diçka ndryshe nga të tjerët me sferët robotike Sphero mini.Me produktet e tyre do të përjetoni momente shumë të këndshme që do ta shfrenojnë imagjinatën tuaj duke kaluar çdo pritshmëri që mund të keni.Sphero Mini është sferë robotike revolucionare, shumë e vogël që mund të lidhet përmes Bluetooth. Ky top robotik është projektuar për shpejtësi dhe rrengje. Mund të lëvizë deri në 1 m / s dhe menjëherë të lidhët nëpërmjet Bluetooth në një distancë deri në 10 metra, është i lehtë për t'u përdorur dhe mund ta programoni sipas dëshirës.Funksionon duke përdorur një telefon celular ose tabletë. E ka mundësinë për të luajtur deri në 3 lojëra me aplikacionin dhe mundësinë e programimit përmes JavaScript-it duke përdorur aplikacionin Sphero Edu. Ngarkohet me mikro USB. poashtu, ka bateri Li-Pol bateri, xhiroskop dhe accelerometer.Përshtatet me: IOS dhe Android. Diametri: 42 mm.

Cilësitë

Prodhuesi Sphero
Origjina Itali
Ueb-i i prodhuesit Sphero.com
GTIN 8179610205234
Kodi i produktit 225069

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen