Thumbnail image
Set udhëtimi Panier des Sens ( Gel dushi 50ml + Losion trupi 50ml + Krem për duar 30 ml + Çantë udhëtimi (16x13cm)
17.59 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Set i udhëtimi përfshin: Gel dushi për lëkurë të ndjeshme 50 ml, Losion për trupin 50 ml, Krem për duar 30 ml, çantë të bukur udhëtimi (16x13cm). Gel është i pasuruar me gjalpë shea dhe vajra esenciale rigjeneruese dhe qetësuese me aromë të freskët të limonit, artemisias dhe selvis. Shkuma e saj e butë pastron pa e shqetësuar balancën natyrale të lëkurës. Pa parabene, ngjyra dhe fenoksietanoli. Aplikoni në lëkurë, masazhoni dhe pastaj shpërlajeni. Losioni qumësht ditor, është i pasuruar me vajra esenciale rigjeneruese dhe qetësuese me aromë të freskët të limonit, artemisias dhe selvis. Rigjeneron, ushqen dhe zbutë lëkurën. Pa parabene, ngjyra dhe fenoksietanoli. Aplikoni në lëkurën e trupit tuaj dhe leni që lëkura ta absorbojë. Krem ushqyes për duar, përmban 20% gjalpë shea, rigjeneron dhe mbron lëkurën e duarve nga agjentët e jashtëm dëmtues. Pa parabene, ngjyra dhe fenoksietanoli. Aplikoni në lëkurën e duarve tuaja sipas nevojës.

Cilësitë

Prodhuesi Panier des Sens
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3760062885584
Kodi i produktit kPAN0127

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen