Thumbnail image
Set për trup Somerset Toiletry
19.32 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Seti për trup përmban një gel dushi, një krem për trup dhe një krem për duar. Geli i dushit me aromën e zambakut jo vetëm që pastron trupin por edhe e lën atë të freskët dhe me erë të mirë. Produkti vjen në cilësi geli në një tub praktik. Kremi luksoz i trupit, poashtu i përbërë nga zambaku i luginës, hidraton lëkurën tuaj duke e lën atë të butë dhe me aromë. Aplkoni sipas dëshirës në tërë trupin. Si dhe produkti i fundit kremi për duar me cilësi të dendur kujdeset për lëkurën e thatë të duarve. Një kombinim i duhur produktesh nga Somerset në një set që do të mund të ishte një dhuratë shumë e bukur për çdo kë.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 639136925781
Kodi i produktit kSOM081

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen