Thumbnail image
Set për trup Panier des Sens 2 në 1
22.18 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Seti përmban ujin e parfumuar 50 ml dhe losionin për trup 50 ml. Seti është i paketuar në një kuti shumë të bukur. Uji i parfumuar ka aromë unike dhe romantike të petaleve të trëndafilit. Losioni për trup është i pasur me vaj esencial rigjenerues dhe qetësues të trëndafilit. Hidraton, ushqen dhe zbut lëkurën e thatë. Është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Nuk përmban parabene dhe është testuar dermatologjikisht.

Cilësitë

Prodhuesi Panier des Sens
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Yndyrshme
Lloji i produktit Ujë
GTIN 3760062887793
Kodi i produktit kPAN0154

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen