Thumbnail image
Set për trup Palmolive Vaj Kamelia & Bajame
5.16 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set nga Palmolive përmban 2 produkte të rëndësishme për kujdesin e lëkurës së trupit. Geli për dush 250 ml përmban vaj kamelia dhe ekstrakte të bajameve gjithashtu, sapuni i lëngshëm 300 ml ka të njejtën përbërje vetëm se ka veti pastruese të lëkurës, duke e bërë atë të butë dhe me aromë të këndshme.

Cilësitë

Prodhuesi Palmolive
Origjina Holandë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 8718951169524
Kodi i produktit kPLM051

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen