Thumbnail image
Set për trup Palmolive Experientials Triple
9.38 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set nga Palmolive përmban 3 produkte të nevojshme për kujdesin e lëkurës së trupit. Gel për dush Anti-stress Aroma Sensation me vaj esencial 250 ml, sapun i lëngshëm për duar Magic Softness 250 ml me ekstrakte të mjedrës, si dhe gel për dush Feel Glamurous 250 ml.

Cilësitë

Prodhuesi Palmolive
Origjina Holandë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 8718951169593
Kodi i produktit kPLM053

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen