Thumbnail image
Set për trup Nivea Men
9.78 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Seti luksozë për meshkuj Nivea përfshinë një deodorant-sprej, një gel dushi dhe një krem Nivea Men Sport. Deodoranti me komplekse minerale rregullon djersën dhe erën deri në 48 orë pas aplikimit. Geli i dushit është i dizajnuar për trupin, fytyrën dhe flokët dhe ndihmon të ndiheni të freskët. Nivea Men Creme gjithashtu përmban Vitamina E dhe është zhvilluar posaçërisht për lëkurën mashkullore.Trajtoni lëkurën tuaj me produktet nga brendi i njohur Nivea.

Cilësitë

Prodhuesi Nivea
Origjina Austria
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 9005800292526
Kodi i produktit kNI163

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen