Thumbnail image
Set për trup Nivea BODY ROSE 2017
9.57 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Seti përfshinëː Locion hidratues për trup 200 ml & Gel dushi 250 ml Locion hidratues për trup jep butësi lëkurës dhe aromë unike. Përmban vaj jojoba dhe lule qershie. Ai hidraton intensivisht dhe nuk yndyros lëkurën. Gel dushi me përmbajtje të vajit të arganit. Lëkura hidratohet dhe mbetet e butë. Rruaza të naftës masazhojnë lehtë lëkurën. Ato e lënë atë me një aromë të butë dhe delikate të qershisë.

Cilësitë

Prodhuesi Nivea
Origjina Austria
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 9005800292359
Kodi i produktit kNI144

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen