Thumbnail image
Set për trup EP Line 2 x 150 ml
12.37 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set nga EP Line përmban dy gel për dush & banjë të fëmijëve. Produktet vijn me shije të mjedrës dhe dizajn të të preferuarit të fëmijëve Minion. Përveç që pastron lëkurën produkti edhe kujdeset për të duke e lën me aromë të këndshme. Një kombinim i duhur produktesh nga EP në një set që do të mund të ishte një dhuratë e bukur për çdo fëmijë.

Cilësitë

Prodhuesi EP Line
Origjina Gjermani
Grupmosha Fëmijë
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 4042288301222
Kodi i produktit kEP080

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen