Thumbnail image
Set për trup dhe flokë Sazda Soap
28.38 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set dedikuar femrave përmban një sapun solid 135g, një shampo për flokë 100ml dhe një gel dushi 100ml. Sapuni i zi prej qymyr druri që vjen nga depozitat e qymyrit të gjetur në Silesia kombinon karakteristikat e sapunit klasik dhe qymyr drurit aktiv, i cili plotësisht heq të gjitha papastërtitë dhe ndriçon lëkurën për shkak të grimcave që përmban. Karbonit aktiv pastron thellë lëkurën, lidhet me yndyrën dhe substancat toksike, heq bakteret dhe ndriçon lëkurën, kurse glicerina hidraton dhe zbut lëkurën, si dhe lehtëson acarimin. Testuar dermatologjikisht, e pershtatshme, nuk përmban parabene ose parfume artificiale, krijon një shkumë të zezë me grimca të thëngjillit. Shampo për flokë përmban aloe vera dhe qymyr druri që pastron thellë flokët dhe lëkurën e kokës. Shampo është veçanërisht e përshtatshme për flokë të yndyrshëm dhe ndihmon në mënyrë efektive për të luftuar zbokthin. Shampo është e zezë, e kombinuar me ujë, gjeneron shkumë të pasur dhe nuk lë ngjyrë në flokë. Substanca aktive e karbonit pastron thellë lëkurën, lidhet me yndyrën dhe substancat toksike, heq bakteret dhe ndriçon lëkurën, kurse aloe vera hidraton dhe zbut lëkurën, shton shkëlqimin e flokëve, lehtëson krehjen, dhe mbron flokët nga rënia. Përveç që lan dhe pastron flokët, produkti edhe ushqen dhe i jep flokëve shkëlqim. Nuk mban parabene ose silikone, testuar dermatologjikisht, për përdorim të përditshëm. Dhe në fund geli i dushit i cili pastron butësisht lëkurën duke e lënë të freskët dhe të butë. ë freskët dhe të butë. Ai ka ngjyrë të zezë, por nuk njollos lëkurën. Përmban karbon, glicerinë dhe vajra natyrale. Përveç që pastron lëkurën, geli edhe hidraton dhe zbut atë. Nuk përmban parabene ose silikone, testuar dermatologjikisht dhe për përdorim të përditshëm. Një kombinim i duhur produktesh nga Sadza Soap në një set që do të mund të ishte një dhuratë shumë e bukur për çdo kë.

Cilësitë

Prodhuesi Sadza Soap
Gjinia Femra
Lloji i produktit Set dhuratë
Lloji i lëkurës Përzier
Lloji i flokëve Të thatë
GTIN 657968700567
Kodi i produktit kSZ004

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen