Thumbnail image
Set për trup Dermacol
8.05 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Seti përmban: Gel dushi 250 ml & Locion për trup 200 ml & Krem për duar 100 ml Gel dushi me çokollatë dhe aromë portokalli pastron në mënyrë të përkryer lëkurën e trupit, duke e lënë atë me aromë delikate dhe duke i dhënë një ndjenjë të këndshme. Përmban vaj portokalli dhe glicerinë. Ai freskon mendjen, heq tensionin dhe harmonizon shpirtin, hidraton në mënyrë të përkryer dhe parandalon thatësinë e lëkurës. Locion për trup me çokollatë dhe aromë portokalli zbut dhe hidraton lëkurën e trupit. Ajo kujdeset për lëkurën pas dushit ose larjes duke rivendosur gjithashtu pengesën mbrojtëse dhe duke e mbrojtur atë nga radikalët e lirë. Përmban Gjalpë Shea, glicerinë dhe vaj portokalli. Krem rigjenerues me vitaminë E ushqen dhe rigjeneron lëkurën e tendosur të duarve.

Cilësitë

Prodhuesi Dermacol
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 8590031104652
Kodi i produktit kDM7085

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen