Thumbnail image
Set për sy Lancome Hypnose Drama
40.27 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Seti Hypnose Drama nga Lancome përmban një maskarë, një laps për sy dhe një solucion për heqjen e grimit. Maskara Hypnose Drama ndan qërpikët në mënyrë të përsosur dhe jep një pamje marramendëse. Përbërja e saj me dyll cilësor dhe pigmente të zeza, shton vëllim nga rrënja deri në majë në secilën fije të qerpikut. Nuk len copëza maskare. Lapsi i syve Le Crayon Khol ka teksturë të butë, është tejët i qëndrushëm dhe vjen me ngjyrë të zezë intenzive. Solucioni për heqjen e grimit është i butë dhe në mënyrë të përkryer heq përbërjen e makiazhit nga sytë. Testura e tij ujë-vaj më së miri ka efekt pas shkundjes. Nuk lë pjesë të yndyrës në lëkurë, gjithashtu i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe përdorues të lenteve. Një kombinim i duhur produktesh nga Lancome në një set që do të mund të ishte një dhuratë e bukur për çdo femër.

Cilësitë

Prodhuesi Lancome
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3614271848420
Kodi i produktit kLA581

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen