Thumbnail image
Set për rrojë Nivea Protect
13.71 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Set për meshkuj nga Nivea përfshin ujë për rrojë 2në1 100 ml dhe gel për rrojë 200 ml, të cilët përmbajnë aloe vera dhe vitamin B5. Këto produkte kujdesen për lëkurën dhe e rifreskojnë atë, gjithashtu e hidratojnë dhe rigjenerojnë lëkurën.

Cilësitë

Prodhuesi Nivea
Origjina Austria
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Ujë
GTIN 9005800292564
Kodi i produktit kNI167

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen