Thumbnail image
Set për lëkurën e fytyrës dhe buzëve Le Chaton
32.23 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Seti La Chaton përbëhet nga tri produkte të përsosura për kujdesin e lëkurës suaj, si: krem ushqyes me koenzimë Q10 dhe vitaminë E 50 g, krem nate ushqyes 50 g dhe balsam për lëkurën e buzëve 4 g Ky krem ushqyes parandalon plakjen e parakohshme dhe formimin e rrudhave. I përshtatshëm për trajtimin e lëkurës, veçanërisht në mjedisin urban ose të ekspozuar ndaj rrezatimit afatgjatë të diellit. Përmban qumësht të dhisë që ka një efekt të dobishëm në lëkurë, serum nga qumështi i dhisë që neutralizon pH e lëkurës dhe mbron lëkurën nga rrezet UV, vitamina E që lë lëkurën e butë dhe koenzim Q10 që zvogëlon rrudhat dhe linjat. Kremi ushqyes është projektuar për kujdesin e lëkurës gjatë natës. Ndër përbërsitë e saj janë edhe antioksidantë që mbrojnë lëkurën nga plakja e parakohshme dhe vitamina A. Kremi zvogëlon formimin e rrudhave dhe e mban elasticitetin e lëkurës, rigjeneron dhe zbut lëkurën. Balsam i përshtatshëm për trajtimin e përditshëm të buzëve me lëkurë të thatë, i shkëlqyer edhe për kushte ekstreme klimatike. Përmban gjalpë që është marrë nga arra afrikane, gjalpë kakao, ekstrakt temjani dhe derivat të vitaminës E. Ky balsam ka veti antioksiduese dhe anti-plakje. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe për fëmijët.

Cilësitë

Prodhuesi Le Chaton
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Lloji i produktit Set dhuratë
Lloji i lëkurës Moshuar
GTIN 8595111830841
Kodi i produktit kLCH184

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen