Thumbnail image
Set për lëkurë Veet Sensitive Precision
32.51 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sensitive Precision Hair Styler Heqja e flokëve nuk ka qenë kaq e lehtë dhe pa dhimbje! Përdorim të rehatshëm, të sigurt, pa dhimbje, I përshtatshëm për zona të vecanta të trupit. Krem zbutës për lëkurë të ndjeshme 100 ml, Lëkura e bukur e butë në vetëm 3 hapa! Me përmbajtje të ekstraktet e Aloe vera dhe vitamin E, me veti qetësuese, hidratuese dhe e bënë lëkurën e butë dhe të rigjenerueshme. Vepron pranë rrënjëve edhe në qime të shkurtra.

Cilësitë

Prodhuesi Veet
Origjina Hungari
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Ndjeshme
Lloji i produktit Makinë
GTIN 5997321771878
Kodi i produktit kVEE021

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen