Thumbnail image
Set për lëkurë Clinique
26.29 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Seti përmban maskarë, solucion për heqjen e grimit dhe krem për lëkurën e syve. High Impact Mascara është maskarë e shkathët e cila falë ngjyrës intenzive dhe të pasur shton vëllim maksimal, zgjatë dhe thekson qërpikët. Furça e posaçme dhe përbërja e kësaj së bashku ndajnë në përsosmëri algat. Minimizon reagimet alergjike, gjithashtu e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme. Solucioni për heqjen e grimit shpejt dhe me efikasitet largon mbetje dhe papastërtit tjera të grimit nga sytë dhe buzët. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë edhe atë të ndjeshme, madje edhe për gratë me lente kontakti. Shkundni para përdorimit dhe aplikoni në një shtupë pambuku. Butësisht largoni makiazhin në zonën e syve dhe shpërlaj me ujë të ftohtë. Në syrin tjetër, përdorni një shtupë të re. Kremi për sy zvogëlon qarqet e errëta nën sytë, sytë e fryrë, dhe linjat e imëta. Ndihmon në formimin e kolagjenit, nuk përmban vaj as parfum. I përshtatshëm për përdoruesit e lenteve të kontakti. Hipoalergjenik, gjithashtu i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. Aplikoni kremin çdo mëngjes dhe mbrëmje. Një kombinim i duhur produktesh nga Clinique në një set që do të mund të ishte një dhuratë e bukur për çdo femër.

Cilësitë

Prodhuesi Clinique
Origjina SHBA
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Maskarë
GTIN 020714889128
Kodi i produktit kCQ560

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen