Thumbnail image
Set për kujdesin e trupit Avon
13.38 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set përmban losion hidratues trupi me vaj argan, vajt dushi&banje me trëndafil maroken dhe krem rinovues për duar. Losioni hidratues me vaj argan dhe vitaminë E jo vetëm që hidraton lëkurën, por edhe ushqen dhe rinovon atë. Ofron kujdes lëkurës duke e lënë atë të butë dhe delikate pas larjes. Produkt i testuar dermatologjikisht dhe klinikisht. Vaji i dushit përmban trëndafil maroken dhe kujdeset për lëkurën tuaj. Thjeshtë hidhni 1-2 kapak në vaskë ose direkt në trup dhe vëreni se si lëkura juaj do të mbetet e hidratuar, e qetë dhe e butë delikate. Kremi për duar është i pasur me vaj argan dhe vitaminë E. Produkti jo vetëm që hidraton dhe rigjeneron lëkurën e duarve por edhe zbut rrudhat dhe rikthen forcën. Absorbohet shpejt duke lën një aromë të këndshme të vajit të arganit me tone të agrumeve, trëndafila dhe erëza marokene. Një kombinim i duhur produktesh nga Avon në një set që do të mund të ishte një dhuratë e bukur për çdo kë.

Cilësitë

Prodhuesi Avon
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 2376873648358
Kodi i produktit kAV51938X

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen