Thumbnail image
Set për kujdesin e lëkurës Le Chaton Love Angle
49.81 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Seti La Chaton përbëhet nga tri produkte të përsosura për kujdesin e lëkurës suaj, si: krem ushqyes me vitaminë E 50 g, krem nate rigjenerues me vaj trëndafili 50 g dhe serum anti-plakje 30 g Kremi ushqyes mban një ekuilibër në shtresën e lëkurës hidrolipidike (mbrojtëse), është projektuar për të trajtuar lëkurën normale, të thatë dhe të ndjeshme. Përmban serum nga qumështi i dhisë që parandalon sëmundjet ngjitëse të lëkurës, neutralizon pH e lëkurës dhe mbron lëkurën nga rrezet UV, vitamina E në gjendje natyrale lë lëkurën të butë dhe të hidratuar dhe ceramide që parandalon tharjen e lëkurës. Krem nate rigjenerues rrit butësinë dhe shkëlqimin e lëkurës, forcon dhe shton fleksibilitetin e saj, zvogëlon rrudhat. Ajo është e dizajnuar për të trajtuar lëkurën e ndjeshme, të thatë dhe të pjekur për natën. Ndër përbërësit tjerë ka edhe vitamin A dhe E. Serumi kundër plakjes është projektuar për kujdes të veçantë për një lëkurë që humbet kolagjenin dhe elastinin me kalimin e kohës. Përmban molekulat bioaktive alga deti, elastina detare dhe stimulues kolagjeni që mbron nga humbja e kolagjenit dhe elastinit, stimulon metabolizmin e qelizave të lëkurës. Serumi është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Cilësitë

Prodhuesi Le Chaton
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Lloji i produktit Set dhuratë
GTIN 8595111830810
Kodi i produktit kLCH185

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen