Thumbnail image
Set për kujdesin e lëkurës Le Chaton Hope Angle
56.79 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Seti La Chaton përbëhet nga tri produkte të përsosura për kujdesin e lëkurës suaj, si: Krem hidratues me acid hialuronik 50 g, Serum ndriçues me vitaminë C Doré 30 g dhe Maskë ushqyese me mjaltë 100 g. Krem hidratues për përtëritje të dukshme të çdo lëkure, projektuar për grupmoshën prej 25-60 vjetësh. Përbërja e kremit efektivisht ndikon në relaksimin dhe restaurimin e balancit të lëkurës. Produkti përmban acid hialuronik me peshë të ulët molekulare dhe gjalpë dhie. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Serumi ndriçues hidratues i projektuar për lëkurën që ka tendencë për të krijuar pika të pigmentit. Ndriçon lëkurën dhe siguron sasinë e nevojshme të energjisë për të rivendosur lëkurën, mbron nga ndikimet e jashtme. Ai gradualisht unifikon papërsosmëritë lokale të ngjyrës së lëkurës dhe, pas përdorimit të rregullt, lehtëson lëkurën. Përmban teknologji unike (rovisom®), vitaminë C, acid hialuronik, glicerinë, butilen glikol dhe ketone racemike. Me këtë serum lëkura është dukshëm më e ndritshme dhe ka një pamje më uniforme. Serumi redukton përmbajtjen e melaninës në shtresën bazale dhe dorsal të lëkurës deri në 95% në vetëm 14 ditë kur zbatohet dy herë në ditë, ndihmon në zvogëlimin e aktivitetit të tirosinës në lëkurë, një enzimë që shkakton pigmentim të lëkurës. Maska ushqyese ka përmbajtja të lartë të antioksidantëve natyral, ndikon fuqishëm në cilësinë e lëkurës dhe ngadalëson plakjen. Poashtu rrit efektin e hidratimit dhe rigjenerimit. Përdoret për fytyrën, qafën dhe dekolte, por edhe për lëkurën e copëtuar të duarve.

Cilësitë

Prodhuesi Le Chaton
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Lloji i produktit Set dhuratë
GTIN 8595111830827
Kodi i produktit kLCH182

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen