Thumbnail image
Set për kujdesin e fytyrës Loreal
20.23 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Set nga Loreal për përkujdesjen e lëkurës, përfshin krem ditore 50 ml e pasur me substance active elastin që e rigjenerojnë lëkurën bien në kontakt em rrudhat dhe humbjen e fuqisë. Kjo krem e mrekullueshme absorbohet shpejtë dhe zbut fytyrën, rezultatet e së cilës vërehen ditë pas dite. Pas 4 javëve përdorimi rrudhat zhduken dhe fytyra bëhet më e bukur. Ujë MIcellar 200 ml përdoret për largimin e grimit dhe papastërtive si dhe e rifreskon atë. Maskë intensive për pastrim detox që përmban tre kaolinë pastruese argjile, montmorillonite dhe argjilore, e cila vepron si magnet kundër papastërtisë dhe pastron poret e thella. Kjo maskë absorbon papastërtinë dhe djersën, eliminon imperfeksionet e lëkurës dhe është e vërtetuar shkencëtarisht.

Cilësitë

Prodhuesi Loreal Paris
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Lloji i produktit Ujë
GTIN 8592807146729
Kodi i produktit kLO714

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen