Thumbnail image
Set për kujdesin e fytyrës, duarve dhe buzëve Nivea
22.74 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Seti përfshin: Balsamit pas rrojes 100 ml & Gel për rruajtje 200 ml & Antisepirant 50 ml & Balsam për buzë 4.8 g Balsami për përdorim pas rrojes me ftohje special. Përmban ekstraktet nga alga deti që zbusin lëkurën, djegur, hidratojnë dhe rinovonë atë. Me aromë delikate freskuese agrumesh, pa yndyrë. Nuk përmban alkool ose mentol dhe nuk shkakton acarim të lëkurës. Gel për rruajtje përmban ekstraktet e algave të detit. Nuk përmban alkool ose mentol dhe nuk shkakton acarim të lëkurës. Antisepirant i ftohtë Kick me efekt të freskët siguron mbrojtje efektive dhe ndjenjë freskie për 48 orë. Balsam për meshkuj do t'ju japë buzëve mbrojtje dhe kujdes të përsosur. Ajo është e pasuruar me ekstrakte HOPS që mbulojnë buzët tuaja me hidratim dhe ushqim efektiv. Balsami nuk përmban shkëlqim, ngjyra pigmente ose parfum, kështu që nuk lë gjurmë të mbetura në buzët tuaja.

Cilësitë

Prodhuesi Nivea
Origjina Austria
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 9005800292489
Kodi i produktit kNI159

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen