Thumbnail image
Set për kujdesin e fytyrës dhe trupit Nivea TOOLBOX CURVER 2017
26.77 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Seti përmbanː Krem 150 ml & Antisepirant 50ml & Gel rroje 200 ml & Gel për dush 250 ml & Locion pas rroje 100 ml Kremi Universal me përbërje dhe konsistencë të reja u krijua për meshkuj. Me një aromë të ëmbël mund të përdorni për fytyrë, duar, bërryla etj. Antiperspirant u jep kujdes të besuar me përbërës të kremit nivea. Ai ofron mbrojtje të besueshme kundër djersitjes deri në 48 orë si dhe mbron lëkurën nga acarimi. Gel pastrues lehtëson rruajtjen dhe në të njëjtën kohë mbron lëkurën nga tharja. Geli hidraton dhe mbron fytyrën tuaj nga irritimet. Gel dushi original me aloe vera. Ai hidraton lëkurën, pastron menjëherë dhe freskon. Locion me aoe vera dhe provitamina B5, për kujdesin e lëkurës pas rrojes. Ai lehtëson lëkurën e irrituar dhe të skuqur pas rruajtjes.

Cilësitë

Prodhuesi Nivea
Origjina Austria
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Ujë
GTIN 9005800292595
Kodi i produktit kNI171

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen