Thumbnail image
Set për kujdesin e duarve Fikkerts (Sapun të lëngshme për duar 300ml + Losion për duar 300ml)
20.61 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Seti përfshin: Sapun të lëngshme për duar 300ml dhe Losion për duar 300ml. Sapuni pastron butësisht lëkurën tuaj, ushqen dhe e lë atë me një aromë të këndshme. Nuk përmban parabene. Losioni për duar kujdeset në mënyrë intensive për duart tuaja, ushqen, hidraton dhe i lë duart tuaj me një aromë të këndshme të bajames dhe lule portokallit. Aplikoni në lëkurën tuaj sipas nevojës.

Cilësitë

Prodhuesi Fikkerts
Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 820859011459
Kodi i produktit kFIK066

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen