Thumbnail image
Set për kujdesin e duarve dhe trupit Michel Design Works Levander Rosemary
27.72 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Seti përfshin: Sapun për duart me shkumëzues hidratues 530 ml Locion hidratues për duart dhe trupin 236 ml. Sapun i lëngshëm përmban gjalpë shea dhe aloe vera. Butësisht pastron dhe hidraton lëkurën duke I dhënë asaj aromën e parezistueshme të livandos dhe rozmarinë. Locion hidratues për duart dhe trupin me aromë livando dhe rozmarinë. Përmban gjalpë shea dhe aloe vera. Ai hidraton lëkurën intensivisht si dhe zbut atë.

Cilësitë

Prodhuesi Michel Design Works
Origjina Bahrein
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 608666683201
Kodi i produktit kMDW060

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen