Thumbnail image
Set për kujdes trupor Nivea Men
9.85 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Set për kujdes trupor i përbërë nga një gel dushi, antiperspirant dhe krem për lëkurë. Geli i dushit pastron, rivitalizon dhe gjithashtu i japin freski maksimale trupit. Antiperspiranti ju mbanë të mbrojtur nga era e keqe për 48 orë, nuk lë njolla në rroba dhe nuk përmbanë alkool. Si dhe produkti i fundit kremi i lëkurës i cili mbanë fytyrën e duart të njomë dhe të butë gjatë ditës. Një kombinim i qëlluar produktesh nga Nivea Men në një set që do të mund të ishte një dhuratë shumë e bukur për çdo mashkull.

Cilësitë

Prodhuesi Nivea
Origjina Austria
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 9005800292496
Kodi i produktit kNI160

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen