Thumbnail image
Set për kujdes të lëkurës Palmolive 3 në 1
7.20 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Seti përfshin xhel dushi me vanilje 250 ml, krem dushi për trup me çokolladë 250 ml dhe xhel dushi me luleshtydhe 250 ml. Të gjithë produktet në set janë natyrale me ekstrakte frutash nga më të pëlqyerat, të cilët pastrojnë butësisht lëkurën, hidratojn atë dhe e lënë me një aromë të këndshme. Të përshtatshëm për çdo lloj lëkure dhe për përdorim të përditshëm.

Cilësitë

Prodhuesi Palmolive
Origjina Holandë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 8718951169623
Kodi i produktit kPLM054

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen