Thumbnail image
Set për kujdes ndaj lëkurës Garnier
11.42 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Set dedikuar femrave për përkujdes të veçantë ndaj lëkurës. Seti përfshin krem hidratuese 50 ml e cila përmban ekstrakte të venës së rrushit, glicerinë dhe vitaminE, ku në bashkëpunim përbërësit stimulojnë ripërtrirjen e qelizave, hidratojnë lëkurën përgjatë 24 orëve dhe mbrojnë atë nga plakja e parakohëshme. Kjo krem është vërtetuar shkëncëtarisht për efikasitetin e saj. Qumësht grimi 200 ml me ekstrakte të frutave dhe vajërave mikro të cilët zbusin lëkurën. Ky produkt është i përsosur për pastrimin e fytyrës dhe syve si dhe nuk lë shenja yndyre në lëkurë. Produkti hidraton lëkurën dhe është i përshtatshëm edhe për lëkurë të ndjeshme.

Cilësitë

Prodhuesi Garnier
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 8592807146804
Kodi i produktit kGA417

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen