Thumbnail image
Set për fytyrë Dermacol
19.10 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set përfshin një krem ditor 50 ml anti rrudhë për fytyrë si dhe ujë micelar pastrues 400 ml me acid hialuronik. Krem unik rigjenerues me acid të pastër hialuronik dhe kompleks të fortë kundër plakjes. I rikthen lëkurës densitetin, mbush rrudhat dhe përdoret si alternativë e injeksioneve hialuronike. Përmban substanca aktive si Kalparian, vitamin E, vitamin F, gjalpë Shea, vaj natyral bajamesh, pantenol D, glicerinë dhe faktorin mbrojtës ndaj rrezeve të dëmshme të diellit SPF 15. Ky kombinim i përbërësëve bën që lëkurës ti kthehet elasticiteti, shkëlqimi dhe butësia. Vitamina E përmban antioksidantë të fortë të cilët parandalojnë plakjen e lëkurës. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Aplikojeni në mëngjes në fytyrë dhe qafë të pastër. Mënjanoni anën rreth syve. Uji micelar pastron lehtësisht fytyrën pa e irrituar atë. Eliminon edhe grimin rezistent ndaj ujit dhe mbetjet yndyrore. Përmban acid hialuronik për hidratimin e lëkurës dhe ekstrakte trangulli për freskimin e lëkurës. Nuk përmban sapun, alkool apo parfum. Aplikojeni në fytyrë me copëza pambuku.

Cilësitë

Prodhuesi Dermacol
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Lloji i produktit Ujë
GTIN 8590031104515
Kodi i produktit kDM7078

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen