Thumbnail image
Set për flokë Loreal Paris Elseve Color-Vive
9.98 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Set për kujdes të flokëve i përbërë nga një balsam për mbrojtje dhe një shampo. Balsami Color Vive vjen në cilësi të re inovative që mbron flokët nga rrezet UV dhe efektet e jashtme, dhe shton shkëlqimin e ngjyrës. Ai poashtu zbutë fibrat, lehtëson krehjen dhe ushqen thellësisht flokët e lyer. Shampo Color Vive ofron kujdes për flokë të ngjyrosur dhe të dëmtuar. Përveç kësaj produkti edhe mbron flokët nga efektet e dëmshme, ushqen flokët dhe rrit shkëlqimin e ngjyrës. Një kombinim i duhur produktesh nga Loreal në një set që do të mund të ishte një dhuratë shumë e bukur për çdo femër.

Cilësitë

Prodhuesi Loreal Paris
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Normal
Lloji i produktit Shampo
GTIN 8592807145302
Kodi i produktit kLO718

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen