Thumbnail image
Set për duar Michel Design Avocado
26.93 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set nga Michel Design përmban 2 nga produktet më të rëndësishme për kujdesin e duarve. Sapuni i lëngshëm përmban gjalpë Shea dhe aloe vera të cilat pastrojnë butësisht lëkurën, e bëjnë të butë dhe me aromë të këndshme të avokados. Gjithashtu, losioni për duar dhe trup ka përmbajtje të njejtë vetëm vjen në formë të qumshtit, hidraton lëkurën dhe e bën me aromë të freskët të herbave.

Cilësitë

Prodhuesi Michel Design Works
Origjina Bahrein
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 608666699707
Kodi i produktit kMDW058

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen