Thumbnail image
Set për buzë Swiss Smile 2 në 1
61.61 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Seti përfshin buzëkuq dite Nude Glos 3.5 ml dhe balsamin për buzë 3.5 g. Buzëkuq me përmbajtje ekstrakt badiava, vitamin A dhe E, ushqen buzët tuaj duke ju dhënë një pamje të plotë, sensuale dhe joshëse. Ka gjithashtu efekte hidratuese dhe antioksidante. Balsami për buzë të shëndetshme dhe të përkryera, rigjeneron buzët tuaj dhe u kthen elasticitetin atyre. Seti është testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban parabene. Aplikoni produktet sipas nevojës në buzët tuaj për një pamje mahnitëse të tyre.

Cilësitë

Prodhuesi Swiss Smile
Origjina Zvicër
Gjinia Femra
Lloji i produktit Shkëlqyes për buzë
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 7640131979382
Kodi i produktit kSW002

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen