Thumbnail image
Set Nivea Toolbox Emergency 2017
23.61 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Set i vecantë për meshkuj që po ashtu do të ishte dhe një dhuratë shumë e bukur. Seti përfshin: Balsam pas rrojes Sensitive 100 ml. Kremë e pasur me vitamina ushqyese dhe freskuese për lëkurë 150 ml. Pena anti-perspirant Invisible For Black & White Powerkundër djersitjes që freson dhe ju bën të ndjeni aromë të këndshme brenda 48 orëve. Nivea Men Xhel Dushi i pastër 250ml e cila e ngritë lëkurën tuaj në tjetër nivel duke e ushqyer në atë mënyrë që gjithmonë të keni ndjesinë e pstërtisë. Nivea Men Ball 50ml një tjetër anti-perspirant qe keni mundësinë dhe ta merrni kudo që shkoni dhe mund ta aplikoni në çdo moment kur ju dëshironi që lëkura juaj të mbajë freskinë maksimale.

Cilësitë

Prodhuesi Nivea
Origjina Austria
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 9005800292588
Kodi i produktit kNI170

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen