Thumbnail image
Set Nivea Protect & Care 2017
9.72 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Nivea sjell setin për përkujdesje maksimale të lëkurës në çfarëdo rasti dhe momenti. Seti përfshin, xhel dushi Protect & Care 250ml i cili freskon dhe ushqen lëkurën tuaj duke e lënë të hidratuar dhe të shëndetshme, deodorantin Protect & Care 150ml për 48 orë mbrojtje ndaj djersës dhe erës së keqe, si dhe kremin Men's Creme 30ml i cili absorbohet menjëherë në thellësi të lëkurës për hidratim dhe ushqyerje me nutrient të lëkurës si dhe shndërrim në sipërfaqe të butë si pambuku. Mos e humbisni rastin të përkujdeseni maksimalisht për lëkurën tuaj me këtë set të Niveas.

Cilësitë

Prodhuesi Nivea
Origjina Austria
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 9005800292502
Kodi i produktit kNI161

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen