Thumbnail image
Set NIVEA (Losion trupi 200ml + Gel për dush 250ml)
9.72 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Seti përmban: Losion trupi 200ml dhe Gel për dush 250ml. Losioni për trup me përmbajtje të vajit Jojoba dhe Lule qershies, hidraton intensivisht, jep butësi të lëkurës deri në 48 orë dhe e lë atë me një aromë të këndshme të qershisë. Geli për dush e pasur me vaj argan, kujdeset për lëkurën tuaj, hidraton dhe e lë lëkurën me një aromë të butë dhe delikate të qershisë.

Cilësitë

Prodhuesi Nivea
Origjina Austria
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 9005800292052
Kodi i produktit kNI143

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen