Thumbnail image
Set me sapunë të lëngshëm për duar Michel Design
27.72 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set luksozë nga Michel Design vjen me dy sapunë të lëngshëm për duar. Sapunët e lëngët, bëjn që duart tuaja të kenë aromë të këndshme dhe qëndrojnë të buta. Kanë përmbajtje të aromave freskuese natyrale të gjalpë shea, aloe vera, vaj jojoba dhe një përzgjedhje e bimëve më të mira. Me formulë të veçantë bëjn që duart të pastrohen lehtë dhe mbesin me aromën e natyrës. Sapunët janë të përshtatshëm për çdo lloj lëkure, vijnë me dizajn luksozë të pyllit magjik.

Cilësitë

Prodhuesi Michel Design Works
Origjina Bahrein
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 608666702971
Kodi i produktit kMDW089

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen