Thumbnail image
Set krema për duar Somerset Toiletry 3 x 60 ml
17.39 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set përmban 3 krema për duar me aroma të ndryshme si, dëllinja e freskët dhe limoni, borziloku dhe limoni, dhe livando me kamomil. Përshtatet për lëkurë shumë të thatë pasiçë e bën atë të butë dhe të hidratuar. Ka teksturë të dendur dhe absorbohet shpejtë. Aplikojeni sipas nevojës.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 639136922780
Kodi i produktit kSOM145

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen