Thumbnail image
Set i sapunëve 12 në 1
17.06 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Seti përmban 12 sapunë natyralë 11 g. Sapunët përmbajnë vaj palme, glicerinë, lavantë, rozmarinë dhe gjalpë të gështenjës. Hidratojnë, freskojnë, zbusin dhe japin aromë magjike dhe të këndshme për orë të tëra.

Cilësitë

Prodhuesi Michel Design Works
Origjina Bahrein
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 608666693927
Kodi i produktit kMDW119

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen