Thumbnail image
Set HP Slim, CZ, i zi
63.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky është një set i tastierës wireless (pa kabllo) dhe mausit optik në dizajn elegant. Tastiera kompakte përmban një pjesë të veçantë numerike, kurse mausi ka një grup klasik të butonave së bashku me një rrotë lëvizëse. Teknologjia wireless e tyre, ofron komoditetin e lirisë së lëvizjes. Poashtu, tastiera është në bërë në Republikën Çeke, kështu që përmban etiketat çeke në çelësa.Dimensionet e tastierës janë 460.3 x 164.3 x 27.9 mm, ndërsa rezolucioni i mausit është 1000 dpi.

Cilësitë

Lloji i tastierës Membranë
Prodhuesi HP
GTIN 8898946480756
Kodi i produktit 228202

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen