Thumbnail image
Set furçë dhe pastë dhëmbësh Curaprox, e kaltër
21.48 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set vjen me një furçë të butë për dhëmbë dhe një pastë zbardhuese 90 ml. Pasta me shije të manaferrave dhe liquorice, jo vetëm që zbardhë, por edhe mbron dhëmbët nga prishja dhe rimineralizon smaltin. Përmban grimca të mentolit, të cila ofrojnë freski edhe pas shumë minutash që keni larë dhëmbët. Është formuluar me hidroksiapatit, RDA 50, florid natriumi, manaferra, liquorice dhe mentol. Furça me fibra ekstra të butë me efikasitet pastron dhëmbët dhe është e butë në mishra. Fije janë bërë me fibra Curren 5460. Apliko pastën në furçë dhe pastro dhëmbët.

Cilësitë

Gjinia Meshkuj
Prodhuesi Curaprox
Origjina Zvicër
Lloji i produktit Pajisje ndihmëse
GTIN 7612412424645
Kodi i produktit kCX066

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen