Thumbnail image
Set dushi Urban Premium
19.21 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Set dushi nga Urban Premium për meshkuj i cili përfshin parfum me flagrancë ditore 100 ml që posedon aromë të këndshme me shije të gjetheve të duhanit dhe qelibarit, përbërës ekskluzivë që ia rrisin vetëbesimin çdo mashkulli dhe aplikohet lehtë. Gel dushi për flokë dhe trup 250 ml poashtu me përmbajtje të gjethit të duhanit dhe qelibarit që pastron trupin dhe flokët në mënyrë gjentile si dhe hidraton ato. Geli posedon aromë të sofistikuar dhe është vërtetuar shkencëtarisht.

Cilësitë

Prodhuesi Axe
Origjina Holandë
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Ujë
GTIN 8714100108130
Kodi i produktit kAX089

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen