Thumbnail image
Set DOVE ( Losion trupi 200ml + Krem për duar 75ml)
17.65 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Seti përmban: Losion trupi 200ml dhe Krem për duar 75ml. Të ambalazhuar në një kuti të bukur letre. Losioni për trup dhe krema për duar, hidratojn intensivisht lëkurën, e zbusin atë dhe shtojn një ndjenjë relaksimi. Përmbajn: Aqua, Glycerine, Dimethicone, Acid Hydroxystearic, fosfat hidroksid hidroksipropil, izopropil myristate, Petrolatum, Acid Arachidic, glycol Caprylyl, Cetearyl alkoholi, Cetearyl glucoside, Citrius aurantifolia, zhvishem pluhur, Citrus limon zhvishem pluhur, EDTA Disodium, Glukoza, Glyceryl hydroxystearate, Acid Palmitik, Parfum, Fenoksietanol, hidroksid natriumi, acid stearik, jonon alfa-izometil, alkool benzil, benzil, salicilat, butilfenil metilpropional, alkool kanelamik, kumarin, cinnamal heksil, limonen, linalool, Cl 77891. Testuar dermatologjikisht.

Cilësitë

Prodhuesi Dove
Origjina Holandë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 8710908840333
Kodi i produktit kDV254

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen