Thumbnail image
Set DOVE Go Fresh (Krem për dush 250ml + Sapun 100g)
5.25 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Misioni i Dove nuk është vetëm të prodhojë produkte cilësore për kujdesin e përsosur të trupit dhe flokëve, por edhe për të ndihmuar të gjitha gratë të kuptojnë potencialin e tyre të bukurisë. Ne duam që çdo grua të ndjehet më e bukur çdo ditë. Kjo paketë do t'ju përkrahë dhe do të kujdesetpër lëkurën tuaj. Seti përmban: Krem për dush 250ml dhe Sapun Dove 100g. Kremi për dush, butësisht pastron lëkurën dhe hidraton. Lë lëkurën me një aromë të këndshme të dardhës dhe aloe verës. Aplikoni në lëkurë të lagur dhe shpërlajeni trupin. Sapuni me një aromë të këndshme të fikut, e pasur me ¼ e kremit hidratues. Butësisht pastron lëkurën e duarve, fytyrës dhe trupit, dukë e ushqyer në mënyrë intensive lëkurën dhe duke e bërë të butë atë.

Cilësitë

Prodhuesi Dove
Origjina Holandë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 8710908806414
Kodi i produktit kDV237

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen