Thumbnail image
Set DOVE Essential Nourishment 2 X 250 ml
9.57 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Seti Dove përmban: Gel për dush 250ml dhe Losion qumështi 250ml. Frymëzuar nga ritualet e grave të Indisë, me një kombinim të përkryer të vajit të kokosit dhe qumështit të bajames, hidraton, ushqen dhe zbut lëkurën. Geli për dush përmban një aromë të këndshme të cilat do të jeni të përkëdhelura nga aroma delikate e saj. Rekomandohen për përdorim të përditshëm.

Cilësitë

Prodhuesi Dove
Origjina Holandë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 8710908806438
Kodi i produktit kDV239

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen