Thumbnail image
Set dhurate (Shampo për dush 100 ml + Krem për duar 75ml + Sapun hidratues 85g), Fikkerts
18.81 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Seti përfshin: Shampo për dush 100 ml, Krem për duar 75ml, Sapun hidratues 85g. Paketuar në kutinë origjinale. Shampo për dush me aromën e çajit të gjelbër. Përmban ekstrakte të çajit jeshil , ekstrakte të bergamotit, vaj kokosi, gjalpë shea dhe vitamin E. Butësisht pastron lëkurën dhe e lë me një aromë të këndshme. Nuk përmban parabene. Hidhni një sasi të vogël nën ujë të rrjedhshëm për të krijuar një shkumë të pasur. Krem hidratues kujdeset për lëkurën e tendosur të duarve dhe thonjve tuaj. Ushqen, hidraton dhe lë duart tuaja të butë, delikate dhe të këndshme me aromë të freskët të çajit të gjelbër. Krijon një film mbrojtës që mbron lëkurën. Kremi është gjithashtu i përshtatshëm për lëkurë shumë të thatë. Përmban: Ekstrakt të çajit jeshil, ekstrakt bergamoti, vaj kokosit, gjalpë shea dhe vitaminë E. Nuk përmban parabene. Aplikoni në duart tuaja sipas nevojës. Sapun herbal butësisht pastron lëkurën. Ofron hidratimin e nevojshëm dhe lë një aromë të butë, delikate dhe të këndshme freskuese të çajit të gjelbërt. Aplikoni në lëkurë të lagur dhe shpërlajeni lëkurën.

Cilësitë

Prodhuesi Fikkerts
Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 820859031860
Kodi i produktit kFIK045

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen