Thumbnail image
Set dhuratë Nivea Men 2017
8.28 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set nga Nivea Men ka një krem lëkure 75 ml dhe një gel dushi Original Care me vëllim 250 ml. Kremi i lëkurës vjen me një përbëje të re universale e cila është testuar dhe pranuar nga meshkuj që nuk kanë provuar ende ndonjë krem. Cilësia e saj vajore absorbohet shpejt nga lëkura duke e lën atë me një aromë të ëmbël mashkullore. Aplikoni në fytyrë, duar dhe bërryl me një masazh rrethore. Gjithashtu ky set përmban edhe gelin e dushit me aloe vera, i cili pastron, hidraton dhe freskon lëkurën gjatë dushit. Përveç kësaj produkti edhe mbron lëkurën nga tharja. Pas çdo dushi do të ndjeni rrejdhën e një energjie të re. Shmangni kontaktin me sytë.

Cilësitë

Prodhuesi Nivea
Origjina Austria
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 9005800291628
Kodi i produktit kNI169

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen