Thumbnail image
Set dhuratë Lancome
41.57 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set nga Lancome vjen me një maskarë Grandióse Extrême, laps për sy Le Crayon Khol dhe solucion për heqjen e grimit Bi-Facil. Maskara Gardiose Extreme me ekstrakt Rose-Cell ushqen dhe zbut strukturën e algave. Falë furçës inovative Swan Neck ngjyra shpërndahet përkryer nëpër alga, jep vëllim ekstrem pa rënduar ato. Produkt i testuar dermatologjikisht, pa parabene as sulfate. Jepni syve tuaj një dukje intensive me lapsin Le Crayon. Khol vjen me një cilësi të butë që mund të krijojë një vijë të përsosur dhe një pamje të parezistueshme. Solucioni Bi-Facil vjen me një kombinim uji-vaji e cila përdoret pas shkundjes. Ajo heq grimin dhe papastërtit tjera me efikasitet nga sytë. Gjithashtu i përshtatshëm për sy të ndjeshëm dhe personat që mbajnë lente kontakti.

Cilësitë

Prodhuesi Lancome
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3614271860279
Kodi i produktit kLA580

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen